Ettevõtte müügist

12.08.2021
Ettevõtte müügistEttevõtte müügist
Põltsamaa roosiaed otsib uusi omanikke!
 
See on pakkumine Sulle, kes Sa tunned, et tahaks ära linnakärast, tahaks oma ellu muutust. Muutust, mis ühendaks töö ja hobi, võimaldaks töötada oma elustiiliettevõttes, olla iseenda tööandjaks, tegutseda oma roosiaias, lilleaias, tarbeaias, puukoolis, põllul, katsetada uute sortidega, tegeleda aia arendamisega, kujundamisega ja veel miljoni võimaliku tegevusega - võta ühendust ja anna endast teada.
 

Põltsamaa roosiaia visiitkaardiks on rohkem kui 20 aasta vanune roosiaed, kus on eksponeeritud kõik täna müügil olevad roosisordid ja väga palju vanu ja väärtuslikke sorte. Meie roosiaias on ca 3000 roosiistikut 750 eri sordist ja liigist - need on sordid, mis on sobilikud Eestimaa karmide talvedega kliimasse. Eriti uhked saame täna olla oma suure pargiroosikollektsiooni üle – siia kuuluvad väga vanad prantsuse roosid, hiina roosid, portlandroosid, damaskuse roosid, burboonroosid, neitsiroosid, sajalehised roosid, sammalroosid, näärelehised roosid, kurdlehised roosid. 

Rosaarium on pidevas arengus – nagu loodus ikka, jäävad tublimad ja vastupidavamad sordid kestma, nõrgemad ja kehvemad kaovad ise või vahetatakse välja uute aretiste vastu, et mitte ohustada terveid ja häid sorte. 

Töö roosidega on äärmiselt emotsionaalne, õitsev roosiaed parim tasu tehtud töö ja nähtud vaeva eest - kui eelpooltoodu Sind kõnetas, siis Müügikuulutuse kohta loe lähemalt:

https://www.kv.ee/?act=search.simple&deal_type=7&county=4&search_type=old&parish=45&city%5B0%5D=4992&object_type=8&price_type=1