Roosipäevad Põltsamaal

27.06.2019
Roosipäevad PõltsamaalFerdy

Kallis roosirahvas! 
Põltsamaa roosiaed on täies õies - ja seda pea kaks nädalat varem kui lootsime - sellest tulenevalt kuulutame oma roosipäevad juba homsest alanuks. Tulge nautima imeliselt suuri väänrooside põõsaid, mis pole ammu nii suures õies olnud kui tänavu. Veel on õites pargiroosid - nii vanad ajaloolised kui sammalroosid kui ka kõik teised. Ja inglise aed - täies õies kõik imelised roosid ja kõik muud õitsejad. 
Uudist võiks jagada kõigile laulupeolistele, kes kurvastasid, et peavad sel aastal meie roosipäevadest ilma jääma - ei pea - kahe nädala jooksul leiavad ehk mahti ja tulevad läbi. 
Ja et asi õige oleks, algab juba homsest ka soodushinnaga roosimüük - ostes kolm ja rohkem roosi, on soodustus -25%. Nii et jällegi - kiirematel parem valik! Soodustus 25% kehtib ka kõigile püsikutele, suvelilledele ja amplitele.
5,6 ja 7 juuli roosipäevalistele kehtib väljakuulutatud kava - tasuta ekskursioonid, kohvik, õites roosiaed - rahulik ja roosiline nädalavahetus! (loomulikult jätkub ka istikute soodusmüük).
Tere tulemast Põltsamaa roosiaeda!